Sledovat zásilku

Hledání zásilky

Reference našich zákazníků

 • Od začátku spolupráce vše klape podle plánů. Překvapivě ani při náběhu se nevyskytl žádný problém. Od našich zákazníků slyšíme jen samá pozitiva.

  Jiří Cafourek Ředitel společnosti
 • S GLS spolupracujeme od roku 2012. Během této doby jsme se společností přepravili tisíce balíčků bez větších problémů. Spolupráce s pracovníky GLS je bezproblémová, klientský servis GLS řeší vše rychle a spolehlivě. Vše na profesionální úrovni.

  Tereza Stiborová Obchodní ředitel
 • Se společností GLS spolupracujeme již od roku 2011 a oceňujeme profesionální a vstřícný přístup. Služby poskytované společností GLS v oblasti mezinárodní přepravy jsou dle nás na profesionální úrovni. Věříme, že i nadále bude naše spolupráce pokračovat a rozvíjet se k vzájemné spokojenosti.

  Ing. Michal Brož Technický ředitel
 • Spolehlivost a rychlost jsou důležité nejen pro nás, ale i pro naše zákazníky. Ve světě módy hraje totiž čas důležitou roli. A právě díky profesionálním službám a osobnímu přístupu týmu GLS, se vždy naše produkty dostanou včas ke svým zákazníkům. Naši zákazníci nám důvěřují a my již léta důvěřujeme společnosti GLS.

  Ing. Jan Novák Ředitel
 • S GLS spolupracujeme již nějakou dobu a hodnotíme tuto spolupráci velmi kladně. Pozitivně vnímají přístup GLS i naši zákazníci a to je pro nás to nejdůležitější. Oceňuji, že máme v logistice takto silného obchodního partnera a spolupráci s GLS za naši společnost doporučuji.

  Jiří Hampel Jednatel
 • Již od samého začátku naší společnosti víme, že jedním z klíčových rozhodnutí je správná volba přepravní společnosti. Jakmile opustí zásilka náš sklad, je vše jen na ní, a finálního cíle – spokojeného zákazníka – lze dosáhnout pouze rychlým doručením a profesionálním přístupem. Společnost GLS jsme nejdříve spustili jako alternativu ke stávajícímu přepravci a  chování zákazníků nás ihned přesvědčilo, že se jedná o správnou volbu. I bez jakékoli další podpory si ze všech uživatelů, kteří v době testování zvolili formu dopravy kurýrem, GLS vybralo 78% zákazníků. Naši zákazníci nám tak jen potvrdili správný výběr, a potvrzují ho i  další čísla po delší době spolupráce. Postupně se zvýšila jak doručenost zásilek, tak i  celkový počet zákazníků, kteří dávají přednost přepravní službě před ostatními způsoby dopravy.

  Zdeněk Malý Majitel

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Další informace